Dzisiaj dodano 0 ofert. Polska Zaloguj się
Hasło:

Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Ładowanie...
Do góry
Informacja
Rozumiem
pracazagranica

Jesteś w: Strona główna > Praca w Belgii > Operator suwnicy (HOS0417)

Kontakt
Nr telefonu: 775431852
E-mail: [email protected]

Formularz kontaktowy:
Galeria
Tre?ć oferty

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Operator suwnicy

Miejsce pracy: Weelde

 Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się malowaniem elementów stalowych (kolumny, belki i inne części konstrukcyjne budynków przemysłowych).
  • Sterowanie suwnicą z poziomu roboczego.
  • Przenoszenie elementów przy pomocy suwnicy.
  • Praca na hali.

 Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny.
  • Siła fizyczna i motywacja do pracy.
  • Mile widziane własne auto (osobowe).
  • Umiejętność pracy w grupie, dyspozycyjność.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę na długi okres.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.
  • Dawno nie używałeś języka obcego? Weegree oferuje przyśpieszony kurs doszkalający dla wybranych kandydatów!

Dodatkowe informacje:

  • Kontakt telefoniczny: 77 543 18 52, 77 543 18 53.

APLIKUJ TUTAJ! http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/246565/5/0/

Operator suwnicy (HOS0417) [Dam pracę]

Szczegóły oferty:

Autor: Weegree
Data utworzenia: 13 wrzesień 2017r.
Data zakończenia: 20 wrzesień 2017r.
Lokalizacja: Województwo: opolskie
Miasto: Opole
Kod pocztowy: 45-018
Ulica: Krakowska 26

Opcje:
Drukuj ofertę
Zgło? naruszenie zasad
Wy?wietlenia oferty: 10

© Copyright 2013 serwis pracazagranicą.pl, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
Create & design: ProSoft

DotPay